menu
person

23:03
טיפים כיצד אנו מבטאים, סקס נינוח למי שלא אוהב למהר

סקס unhurried הוא סוג של מדיטציה שלך, הדרך להפוך את הקרבה הוא אפילו יותר אינטימי. וזה לא רק כי התהליך עצמו צריך להיות unhurried, אלא גם להתרכז, בראש כי שותף הוא שילם.

תוכן סעיף

איך לעשות סקס unhurried, איך זה, חושני

זוהי הפשטה של ​​גופו של זה, המחקר של תגובות של אנשים אחרים, תחושה של "נוכחות" כאן ועכשיו, אשר מספק לא רק חיבור חושני, טוב, אורגזמה ארוכה, חושנית. שלח תשומת לב לעובדה כי ובאופציה מאשר לך, כמו הרבה מאיתנו התרגלו לזה, השותף שלך רגיל כמה הם באים לידי ביטוי, סקס מהיר ואלים, הרמנו כמה טיפים, איך לעשות סקס, איך כולם אומללים.

איך לשים את זה בעדינות, משלם סקס unhurried וחושני

לתכנן הכל מראש

ממה שאתה תתחיל התכנון לדון במקרה זה בעוד כמה שעות, או ימים אפילו, לפני הקרובים שלו, את ההרגשה של המתנה וציפייה יחזק איך כולם נמס, תקשורת חושנית בינך לבין החבר שלך.

אתה יכול לתזמן לא רק סקס עצמו, טוב, ארוחת ערב רומנטית במסעדה מול זה, או איך להגיע הלילה הליכה. או אולי אתה רוצה לבזבז את שני הלילות שלך מחוץ לבית, למשל, כדי להסיר את חדר המלון המתאים. אולי העובדה כי בכל מקרה, הדבר העיקרי שאתה נתפס על ידי המחשבה הכללית, לצפות את ההנאה העתידית.

לעשות מצב רוח מתאים

לא משנה איך כולם יודעים, אתם מתכננים לילה חם בבית או בחדר המלון המפואר, בעיקר, באופן כללי, כדי להפוך את המצב הוא מאוד, איך רומנטית היא. זה יהיה רע אם לא הבחין בעובדה שזה יעזור להגדיר את מצב הרוח הנכון בערב ולגרום לך להרגיש את ההתרגשות עוד לפני שתמשיך לתהליך.

כדי לעשות זאת, אתה יכול להכין מיטה מראש, לאחסן את התחתונים הטובים ביותר למיטה, להדליק את הנרות, לאפשר מוסיקה למצב רוח. ממלאים את החדר עם ריחות מרגש. אולי העובדה שבסופו של דבר, ללבוש את התחתונים הסקסיים ביותר שלך. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל באופן כללי, אם אתה רוצה, אתה יכול לעשות בלי זה.

התחל עם פרלודים

ואת ההורמונים האלה סוף סוף לשחק לא את התפקיד האחרון בפיתוח רגשות אינטימיים ורומנטיים. תשומת לב ישירה לעובדה כי כדאי לתת את הרגשות האלה, הם יעזרו לבנות עוד דברים חזקים יותר עם השותף שלך.דיון במין עשוי להיראות מביך ממה שאתה לא מתרגל עם שותף לפני.

אל תשכח סיכה! זה יעשה את ההקדמה הרבה יותר נעים ונראה לעזור להתאים אישית דרכים מתאימות, לפני שאתה הולך לפעולה הקרובה.

להפוך את הקדמה עוד יותר מעניין

בזמנים של משחק מקדים אחד יכול להיות מספיק כיצד אנו עולים בקנה אחד איתך, כדי להביא את השותף לאורגזמה. לנצל את העובדה הזאת כדי לארגן את התחרות "לקחת את סף אורגזמה, אבל לא לתת לזה בהצטיינות". זה יכול להיות מאוד סקרן.

הבין טוב

במקום לזרוק את הבגדים שלך במהירות, קצת יותר תשומת לב. Shootfully לבזבז את הבגדים לאט להסיר אותה דבר אחד בכל פעם, כדי לאפשר לשותף שלו כדי להסיר ב "אלמונים".

החל את כל הרגשות

ראייה ורגשות מישוש הם בדרך כלל חלק בלתי נפרד מהתהליך, אלא לעשות סקס אפילו יותר חושני, לנסות להתמקד ריחות וקול של השותף שלך.

דיאלוג תמיכה

עצה זו יכולה, לשים את זה בעדינות, להישמע קצת נשימה, כי אנחנו מדברים על סקס, אבל דיאלוג ישיר עם השותף שלך במהלך סקס איטי מאפשר לך להפוך את התהליך אפילו טוב יותר.

דיונים במהלך המין אינם מסיחים, והפך לעזור עדיף להבין ולגלות זה את זה של הרצונות. שאל מה השותף שלך כמו? לא, בסופו של דבר, אם הוא יהיה נגד ממה שאתה מנסה משהו חדש? באותו אופן, דיונים לפני סקס, כך שתוכל לדון בגבולות האישיים שלך מראש, הרצונות שלך ואת העדפות סקס ששניכם יהיו מוכנים, בסופו של דבר, נסה את הלילה הזה.

סֶקֶר

סקס לא מתוחכם כדי לדבר מאפשר מאה אחוז ליהנות חבר ולחקור את הגוף של השותף שלך איך אנחנו תמיד מדברים איתך, של אזורים שונים, אשר גילוי אזורים ארוגניים במקומות כאלה, אשר לא אתה ולא חשד בעבר. בדרך כלל, הזוגות כבר נבדקים על ידי המסלול, ולכן התוצאה מנשק זה נראה כי המקומות הפתאומיים ביותר יכול להיות נעים להדהים.

להשתמש חומר סיכה

כבר הזכרנו את חומר סיכה כאשר, בסופו של דבר, לקרוא על משחק מקדים, אבל לא קורה חומר סיכה. בפרט, במקום זאת אנחנו מדברים על סקס unhurkeried.

תחזוקה של גברים עשירים - המשימה נפשית לא קל. ישראל עשירה לא חילוף לציבור להראות נשות וילדים. פשוט להזמין Esquiten, אשר מעמד יקצה ולאסוף חברה מצוינת.

מצוין מאשר הטבע נתן לך מספיק כפי שאנו מביעים, חומר סיכה טבעי, אבל זה הרבה יותר טוב שיש כל כך לדבר יש צינור בהישג יד, כמו חומר סיכה אהוב. יתר על כן, במהלך קיום יחסי מין איטי וארוך, סיכה, בלשון המעטה, אפשר להתייבש מהר יותר, וזה עלול שרו זיכרונותיו ניכרת מתהליך.

נסה אוננות משותפת

כדי להגדיל גם את מידת העריר, לפני שאתה הולך למקרה, לנסות ללטף מול אחד את השני. סוג של איך האדם האהוב עליך יהיה אוננות בעיניים שלך, אולי לעזאזל מרגש.

השתמש צעצועי מין

סקס לא מתוחכם לוקח הרבה זמן, כך שתוכל, באופן כללי, להשלים את התהליך של צעצועי מין שונים. הם יוסיף perchnow ולהניח להשיג רמה חדשה של אינטימיות ואמון בינך. נכון, לדון שאתה עצמך רוצה לשים את זה בעדינות, להשתמש כרגע, טוב יותר מראש. כך שבמהלך המין לא נראה הפתעות לא נעימות.

ליהנות tastestaste

אחרי בוקר שלם, היום או הערב, שנערך על איך להתבטא, לא מתוחכם, בוערת מין מהנה, נחמד להיות במיטה בחיבוק עם השותף שלך. יש לציין כי אין צורך לזלזל בהודעה-ארגזמניה נאגה, כי זה תוצאה של מין טוב וקורא על רמת הדופאמין והוחזר במוח.בממוצע, זוגות מבלים את ההקדמה במשך כ 20 דקות, במקום לשים לב אליה. באמת, אבל ישירות מתוך prelude באיכות גבוהה נראה תלוי איך כולם יהיו אומללים ונעים יהיה סקס. כולם יודעים לנסות למתוח הנאה. אין צורך לכלול טיימר כך שהקדמה רק נמשכה זמן מסוים, מספיק ששניהם יש זמן לתקופה זו של הזמן יהיה להתחמם ולהתעורר.

נקו כי אתה ואת השותף שלך אהב את אותו הדבר

לכוון את העובדה כי אבל זה, באופן כללי, זה יעזור לדעת כי מן התהליך שניכם אהב את רוב כל מה שאתה צריך לחזור על הזמן הבא או יכול גם לחוות משהו חדש. דיאלוג - המפתח ליחסים חזקים ותנועות סקס שלמות בעתיד.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לא עבור כל אחד הוא לא סוד מה שעזר זוגות גם לפתור קשיים בחיי המין.

סקס אקספרסיבי - אופציה טובה לבנים, אשר בסופו של דבר, סובלים שפיכה מוקדמת.

הצעות ליווי בישראל שילמו לחלוטין. לעתים קרובות, קונים הם צעירים מוצלחים, זה שהם מתכוונים להיראות להופיע על החגיגה, הליכה ישירות מתחת היד עם אישה יפה. זה להרוויח זה מספיק מספיק כדי לספק באופן מלא את האובייקטים הדרושים.
https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/

חדירה מסודרת, חמה, איטית, באופן כללי, תאפשר להאריך את מעשה המיני, לעשות את זה חושני וחושני. נשים פשוט בלי סקס חסר דעת - זה כבר זמן רב ברור כי עבור הרגשות שלהם ואת ההזדמנות, בסופו של דבר, ליהנות מאדם האהוב לשחק תפקיד חשוב באהבה שמחה. אתה תבין מתי שותף יהיה מוכן לסיים: זה יתחיל להאיץ אותך, יותר בעוז לנוע, לנסות, באופן כללי, להתכרבל לך עם כל הגוף. אולי העובדה שמגדילה את הקצב המתון, אתה יכול לקבל אורגזמה מדהימה!

Просмотров: 342 | Добавил: mingvhova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar