menu
person

18:02
כמו בסופו של דבר, לעורר את הבתולה במהלך החלק מאיתנו התרגל בפעם הראשונה

מין ראשון בחייו של הנערה - אירוע עיקרי מאוד. אדם שפותח את הדלת לעולם המין, נושא השפעה רבה על תנוחות שלאחר מכן של הגברות על חיי המין. ולא בפעם הראשונה נזכרתי בגברת כבעיה, יחסי מין כאב מלא, מביך ושותף מגושם, אחר כך הגברת תהפוך רע על הצד האינטימי של החיים.

התוכן של המאמר

1 אווירה רומנטית 2 היגיינה בהתחלה 3 Mossazh מרגיע 4 רגל רגליים 5 לסכל מתוק 6 מתפשטת 7 מילים של אהבה והערצה 8 מפגשים התנגדות 9 ניצחון של סבלנות וחיבה 10 רגע עיקרי 11 החלטת הבתולים 12 התנהגות לאחר איך כולם אומללים, סקס ראשון 13 שנה ייזכר במשך זמן רב

הבחור שרוצה יחסי מין עם כולם בבירור, הגברת התמימה צריכה להכין בקפידה כל כך אירוע משמעותי. הוא צריך לדעת איך סוף סוף מרגש את הבתולה כך מעשים מיניים עוברים ללא כאבים ונחמדים.

ריהוט רומנטי

ולא הגברת החליטה עם גבר על סקס 1, ואז חזיתית ארלס של המשימה העיקרית. הבחור אחראי על אובדן הבתולים עבר ברמה הגבוהה ביותר. בהתחלה, יש צורך, בסופו של דבר, לטפל סביב הסביבה הֶסדֵר. עקרון מאוד לתת ליידי בדירה נעימה שבה אף אחד לא יכול למנוע שותפים. כולם יודעים שזה לא צריך להיות חסר רשלנות לטיפול באירוע כזה. כאילו האיש לא נסבל "לטפס מתחת לחצאית", במהלך הקיפוח של הבתולים באופן עקרוני לשמור על סבלנות וטקט.

החדר שבו תתקיים תאריך אהבה, אתה צריך בקפידה ללמד. אינטימי אור מפוזר ומוסיקה רומנטית להניח להירגע את הגברת, בסופו של דבר, מרגיש נוח.

היגיינה First2

היגיינה אישית יש חשיבות גבוהה עבור יחסי מין, במיוחד מאשר הוא מבוצע הראשון. יש צורך לאחסן את מיטת פשתן ללא מיטה, לבשל, ​​איך להגיע, מגבונים רטובים ומגבת. צריך לטפל בגישה הנשמה או בחדר האמבטיה. לפני הקיפוח של הבתולים, אתה יכול לחדור תחת גרבונים, המום להסיר תחתונים ושפתיים סקס גן עדן.

תחזוקה של גברים עשירים - המקרה קשה מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור נשות וילדים. זה יסודי לבחור לימים, אשר מעמד יקצה ויהיה לחברה נעימה.

גירוי הדגדגן יתרום את הנערה להרגיש אורגזמה חושנית וגם להסיר את המתח הפנימי. אחרי זה, אתה יכול ללחוש את הנערה של האהבה שלך, לומר שהכל יהיה בסדר וללכת לעקרון.ולא אדם התנהג כראוי באסטרטגיה "איך לעורר ילדה ", אז נראה שהוא עובר למערכה הבאה.

עיסוי מוצלח 3

אטאק, שמדאיג את הרגע הגיע. לפני כן, לשים את זה בעדינות, לעורר וירג 'ין, זה עקרוני כדי להשיג את הרפיה שלה. באמת, אתה לא צריך גם לעשות גברת ויחד עם שלה גם לשתות הרבה משקאות אלכוהוליים. אין שום דבר טוב. אל תצפו כי במהלך המין הראשון הכל ילך בצורה חלקה - זה, לשים את זה בעדינות, זה קורה מאוד זמן. הגברת עדיין תהיה מודאגת מאוד, לא משנה כמה קשה אתה מנסה. הקפד להשתמש בשיטות המתוארות במאמר, וליזום בתולה - זה חייב להיעשות כדי להפוך את השותף גם להירגע. אבל, כמו שאתנו הרבה מאיתנו התרגלו, סחיטה בתת-מודע עדיין נראית.

הליך כזה היה רוצה, למלא את השרירים של איסטומה ו הנאה. עיסוי מתחיל עם סיורים שאפתיים, חולף בצורה חלקה בגירוי ארוטי.

רגל רגל מרגש 4

עיסוי כף הרגל - כרטיס טראמפ, בסופו של דבר, לנצל בחור לפני, בסופו של דבר, מרגש בתולה. נשים גם חווים ללא שם: תענוג כאשר מסיבי הרגליים שלהם. בנוסף, מעשים כאלה מובילים הגדלת עירור. טוב מאוד כדי להדגיש את העובדה כי הגברת נמס מ מגע באיכות גבוהה להתכונן לפעולות פעילים יותר.

נשיקות מתוקות 5

נשיקות בצוואר ואוזניים מאפשרים לבנות לטבוע בחושני הנאה. לא רבים שיודעים את העובדה כי נציגי הרצפה החלשה מעריץ כמו חיבה. מ I מגע נלהב של שפתיים, על הגוף של הגברות גם אווז. לכוון את תשומת הלב לעובדה כי הבחור הוא ירגיש עד כמה מתון ומתמיד.

Unhurried להתפשט 6

בגדים לקרוע עם רצון נלהב pem, אדם יוכל מאוחר יותר, עם תרגילים הבאים עם סקס. כאשר אתה הראשון עושה את זה בלתי אפשרי. במקום הבחור הוא נבוך על ידי איך זה נראה מתרגש על ידי בתולה, הוא צריך להתנהג בנחת בעדינות.

חלקה הסרת בגדים וחביות של הגוף, אדם יכול פשוט לנשק את הבטן השותף, לגעת בחזה, ללקק את הפפילות. מזעזע את הגברת על הרגליים והחזק את הירכיים של דבש. במקום הגברת מזיז את כפות האדם, לא, לשים את זה בעדינות, זה שווה את התעללות או מפוחדת להסיר. אתה יכול, לשים את זה בעדינות, להמשיך להיות מכוון ופשוט לנשק בתולה, שוב ממהר להיראות חלק קשה של הגוף. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA/

מילים של אהבה והערצה

ליידי אוהבת אוזניים ובתולה אין יוצא מן הכלל. לה זה הכרחי, בסופו של דבר לשמוע מחמאות, מילים רכות והערצה לגופה. טוב מאוד כדי להדגיש את העובדה כי הגברת הראשון הוא נעלב לפני איכר מאוד מודאג לגבי זה. על שאלות על אהבה בשבילה, אתה צריך בחוזקה על הסכם לענות בביטחון. הגברת נתנה את הרעיון שהיא מרופדת לוסון שותף.

אנו עומדים בהתנגדות

מין 1 גורם לסערה כמו שאנו נהגו לקריאת רגשות שונים. מצב הרוח של הבתולה ואת מצב רוחו יכול בחדות חילופי. תארו לעצמכם עובדה אחת שהיא יכולה להסיר את הבחור באומרו שזה לא מוכן לשלב דומה או כרגע לא ישים. ואולי אפילו לא צריכים לקרוא שזה לא, בסופו של דבר, זה צריך להיות מוטרד, כועס או לעזוב גברת.

היא מאוד מודאגת לא יכול להתמודד עם הרגשות שלהם. לעשות את זה בעצמך עובדה אחת כי עדיף להסכים איתה, לא להתנגד, בסופו של דבר, להמשיך לשים את זה. האיש חייב להיות ללא הרף, בסופו של דבר, ליטוף ולנשק גברת לוחשת מילים רכות ומרגיעות על האוזן. מתח עלים מתון, מתן דרך לתחושות נעימות.

ניצחון של סבלנות וחיבה

גבירותיי סותרות יצורים. הם אוהבים את זה כאשר הם גם מקשיבים לכישלונות שלהם ועם כל זה הצג אנרגטי. יש לציין כי הבחור משוכנע של תחושות האהבה של נבחר לעצמו, אבל עם כל זה, בסופו של דבר, ילך לגלות ולבסוף מסרב לקרבה אליה, הגברת נפשית כותבת אותו לקטגוריה של כשלים.

סביר להניח, לא יהיה בפעם השנייה. לכן, כדאי להשתמש בסיכוי ולהמשיך פונקציה הולכת וגוברת. מרגשות עולים, הגברת יכולה להישבר, לצעוק על בן זוג ולדחוף אותו, הבטחתו בחוסר רצונו גם נמשך. אולי העובדה שאתה לא צריך לקחת גברת, כפי שכולם מובנים, בכוח.

ישראל אין מקום לדעות קדומות, ואילו המילה באה בחשבון בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש את הנורמות המוסריות הגבוהות ביותר. הכל הבין כי היום האסקוגר רק מלווה את הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי אישה VIP בכיתה ישמש סימן של.

זה צריך להירגע, לחבק, להבטיח באהבתו. לאחר זמן מה אתה יכול לחזור על הניסיון.

רגעי העיקרי 10

נינוח ונרגש לא יעזוב פעולה עתידית. צופה בהתנהגויותיה, הבחור יראה מתי תשוקה מינית תשיג את הנקודה הגבוהה ביותר. הקפד לבשל קונדומים. למרבה הצער מאשר בפעם הראשונה יביא את הנעורים הצרות והתרגשות על הריון לא הולם. בעיקר, הערב הביא חיובי, וקוק כולם יודעים, רגשות נעימים של הבתולה.

החלטות של בתולה 11

מתפשט מעט מאיתנו לבדו אומר סקס השפתיים של השותפים, הבחור הוא טוב ובטוח כדי לדבר בה . הטוב ביותר נמצא בתנוחה מיסיונרית. כניסה לנרתיק של הבתולה, אתה צריך להישאר בכמה שניות, ממשיכים, בסופו של דבר, לחישה, איך בכלל בבירור, במילים רכות על העין.

התנהגות לאחר sex12

לאחר איך אנשים משמשים להביע את יחסי מין ראשונה, הגברת צריכה לחבק, ברזל על הגב, ראש ולבסוף אומר על איך אדם שמח להציג אותו לעולם סקס. אי אפשר לטוס לשירותים, לפנות אל הקיר, או לעסוק סקס קשה עם "אישה אפויה טרי". יש לציין כי הזמן, כפי שכולם יודעים, שפתיים סקס יהיה להרגיש כאב במהלך יחסי מין, אשר בקרוב לעבור.

ולא שותף לא מתנגד לקיים יחסי מין, יש צורך לחכות כחצי שעה. במהלך תקופה זו של זמן, אתה יכול גם לקחת את חדר האמבטיה או נשמות, לשכב בחיבוק, מנשק, בסופו של דבר, להעמיד לדין את קרבתו של זה.

הזמן הראשון יזכור לנצח

לפני מרגש את הבתולה, הוא הפך, לשלול אותה "טוהר ו תמימות "יש צורך, באופן כללי, לחשוב על האחריות של המצב. במקום Dama הוא אוהב אדם מכל מעל לבו, אבל עם כל זה, זה הפך, זה גורם לתשובה שלו רגשות, אז לא יש צורך ליהנות מהמצב. האיש הראשון, בסופו של דבר, משאיר את הסימן העמוק ביותר בנשמה נשים. עקרון מאוד רק מרגיש כמו האהוב שלך, כמו שרובנו התרגלו לקרוא, מתאים מי פותח את הראשון את הדלת לעולם כמו אנשים רגילים להביע נקמה מינית.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי מין.

הגברת willxicheet, ירגיש רע, זה יהיה גם נתפס. אבל כוס יין מתוק, לשים את זה בעדינות, יעזור לך להגדיר גברת למין, לשחרר ולתת הרפיה quantomic. עיסוי עדין ובאיכות גבוהה יעזור, בסופו של דבר, מנגינה גל חיובי. הבחור נראה עדין וללטף, בסופו של דבר, עיסוי וגיהוץ הגוף שותפים. זה לא נמנע. לכן, זה נהדר להתנהג בזהירות רבה, סוף סוף למהר עם חיכוכים ובזהירות להסתכל על התגובה של השותפים. במקום שזה יהיה מאוד כואב, זה, בסופו של דבר, לסיים את החדירה לדחות אותו עד בפעם הבאה.

Просмотров: 185 | Добавил: mingvhova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar